Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 02.09.2018 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty

2. W tym tygodniu wspominamy: poniedziałek – św. Grzegorza Wielkiego, środa – św. Matkę Teresę z Kalkuty, sobota – święto Narodzenia NMP

3. Od jutra Msza święta wieczorem będzie o godz. 18.00

4. Msza św. o błogosławieństwo dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie nowego roku szkolnego jutro o godz. 8.00. Zapraszam także rodziców, nauczycieli i wychowawców. Dojazd dzieci rozpocznie się od Płazówki o godz. 7.20

5. Próba scholi w poniedziałek o 18.30

6. W Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszam na Godzinę świętą o 23.00

7. W pierwszy Piątek odwiedzę chorych od godz. 16.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Zachęcam do odprawiania Pierwszych Piątków miesiąca. Warto przypomnieć sobie obietnice Pana Jezusa związane z tym nabożeństwem

8. Zapraszam na spotkanie Radę parafialną w piątek o godz. 19.30

9. W sobotę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Na Mszy świętej poświęcenie ziarna siewnego. Ks. bp Krzysztof Nitkiewicz w tym dniu zaprasza na zakończenie Jubileuszu 200 lecia naszej diecezji w Sulisławicach. Msza św. o godz. 12.00

10. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 9.30 zapraszam kandydatów do bierzmowania

11. Modlitwę różańcową przed sumą poprowadzi Róża, której Zelatorem był śp. Jan Tęcza

12. Z 14 na 15 września organizujemy wyjazd do sanktuarium na Świętym Krzyżu. Odbędzie się tam coroczne czuwanie Wspólnot dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to czuwanie nocne. Wyjazd o godz. 18.00, powrót ok. 3.00

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.