Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 16.09.2018 r.

1. We wtorek – święto św. Stanisława Kostki, czwartek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, piątek – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

2. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła rodzinom nowożeńców Dominiki i Wojciecha. O kościół zatroszczą się sobotni nowożeńcy

3. We wtorek o 18.30 zapraszam na spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania w ramach Młodzieżowego Kręgu Biblijnego „Effatha”.

4. W czwartek o godz. 17.00 zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu

5. W czwartek po Mszy świętej spotkanie scholi

6. Zbiórka ministrantów w piątek po Mszy świętej

7. W sobotę o 16.00 w budynku szkoły w Kopciach spotkanie sołeckie. Zaprasza nasz sołtys