Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 16.09.2018 r.

1. We wtorek – święto św. Stanisława Kostki, czwartek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, piątek – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

2. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła rodzinom nowożeńców Dominiki i Wojciecha. O kościół zatroszczą się sobotni nowożeńcy

3. We wtorek o 18.30 zapraszam na spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania w ramach Młodzieżowego Kręgu Biblijnego „Effatha”.

4. W czwartek o godz. 17.00 zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu

5. W czwartek po Mszy świętej spotkanie scholi

6. Zbiórka ministrantów w piątek po Mszy świętej

7. W sobotę o 16.00 w budynku szkoły w Kopciach spotkanie sołeckie. Zaprasza nasz sołtys

8. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszła niedzielę poprowadzi Róża Władysława Pyryta

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.