Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 21.10.2018 r.

1. Dziś niedziela misyjna, która otwiera tydzień modlitw w intencji misji. Taca na misje

2. W poniedziałek przypada rocznica poświęcenia bazyliki katedralnej w Sandomierzu, a w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II

3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Rodzinom wczorajszych nowożeńców Małgorzaty i Grzegorza dziękuje za wystrój kwiatowy świątyni. Kolejnym parafianom polecamy troskę o nasz kościół

4. Jutro o 16.15 zbiórka ministrantów

5. Próba scholi we wtorek po różańcu

6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek. Zapraszam na Mszę świętą, nabożeństwo różańcowe i spotkanie organizacyjne

7. W czwartek w Woli Raniżowskiej o godz. 19.00 czuwanie młodzieży w intencji synodu jej poświęconemu. Zaproszeni są wszyscy chętni

8. Sprzątając cmentarz starajmy się segregować odpady. Bardzo proszę nie wjeżdżać samochodami na teren cmentarza. Uszanujmy to miejsce. Parking dla samochodów znajduje się przed bramą. Dzięki kostce mamy dobre i wygodne dojście do grobów. Bardzo proszę dbajmy wspólnie o chodnik na cmentarzu. Mieliśmy przykład w tamtym roku, kiedy to chodnik stał się glinianą ścieżką dzięki oponom samochodów

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.