Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 28.10.2018 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Troskę o świątynię powierzamy kolejnym parafianom

2. Jutro po różańcu próba scholi

3. We wtorek zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej dla wszystkich którzy pragną owocnie przeżywać pierwsze dni listopada. Zaproszeni zostali księża, skorzystajmy z okazji do pojednania z Bogiem

4. W środę po różańcu zbiórka ministrantów

5. W uroczystość Wszystkich Świętych msze święte o godz. 7.00 i 9.00 w kościele oraz 11.00 na cmentarzu. Przypominam, że w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia w Eucharystii. Nie wystarczy jedynie odwiedzenie cmentarza

6. W Dzień Zaduszny (2 listopada) po Mszy św. o godz. 11.00 i 17.00 procesja na cmentarz z modlitwami za zmarłych. W tym dniu przypada także Pierwszy Piątek miesiąca. Do chorych udam się o godz. 15.00. Okazja do spowiedzi od godz. 16.00

7. Od soboty 3 listopada, po Mszy świętej zapraszam na modlitwy w intencji zmarłych wspomnianych w wypominkach

8. Nabożeństwo Pierwszej Soboty odprawimy w czasie różańca wspominkowego

9. Różaniec przed sumą w przyszłą niedzielę w intencji zmarłych. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych

10. Zakład Usług Kominiarskich zawiadamia, że w dniach od 30 i 31 października w Kopciach i Płazówce będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.

11. Pamiętajmy, że w naszej gminie 4 listopada odbędą się druga tura wyborów na stanowisko wójta

12. Zarząd Zakładów Metalowych „Dezamet” w Nowej Dębie informuje, że zgodnie z Uchwałą Walnego Zgromadzenia z dnia 24 lipca 2018r. będzie wypłacana dywidenda dla akcjonariuszy Spółki za 2017 rok. Wypłata dywidendy realizowana będzie w terminie od 25.10.2018 r. do 31.03.2019 r. Szczegółowe informacje na drzewku ogłoszeń

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.