Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 18.11.2018 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty. Proszę kolejnych parafian o zatroszczenie się o naszą świątynię. Proszę posprzątać kościół w piątek

2. W poniedziałek w liturgii przypada wspomnienie bł. Salomei, we wtorek św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, w środę Ofiarowania NMP, w czwartek św. Cecylii, a w sobotę św. Andrzeja Dung-Lac i jego Towarzyszy, męczenników wietnamskich.

3. Jutro zbiórka ministrantów o 16.30, o 17.30 próba scholi

4. We wtorek po Mszy świętej spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania

5. Od środy do niedzieli włącznie będziemy przeżywać Misje Święte pod hasłem „Miłosierdzie to Imię Boga”. Program misji proszę zabrać sobie do domu

6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w naszej diecezji „Tydzień Biblijny” pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. To także niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7. Modlitwę różańcową w przyszła niedzielę ofiarujemy w intencji zmarłych wspomnianych w wypominkach

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.