Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 25.11.2018 r.

1. Niedzielą Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata rozpoczynamy Tydzień Biblijny naszej diecezji

2. Dziś w kościele parafialnym w Majdanie Królewskim koncert uwielbienia o godz. 18.00

3. W piątek patronuje nam Św. Andrzej Apostoł

4. Kolejny rok liturgiczny dobiega końca. Za tydzień, pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczniemy następny. Hasłem tego roku będą słowa: „W mocy Bożego Ducha”

5. Dziękuje za posprzątanie kościoła i kwiaty. Proszę mieszkańców Zapola o posprzątanie kościoła jutro

6. We wtorek przybędzie do nas ks. bp Krzysztof Nitkiewicz, aby dokonać kanonicznej wizytacji naszej parafii. Zapraszam wszystkich, abyśmy jako wspólnota parafialna, razem przeżyli wizytację. Bardzo proszę zgromadzić się w kościele o 15.30

7. Spotkanie poproszonych przeze mnie reprezentantów poszczególnych grup duszpasterskich jutro po Mszy świętej

8. Zbiórka ministrantów jutro o godz. 17.00

9. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 16.30 do 17.30

10. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek o godz. 17.30

11. Nabożeństwo Pierwszej Soboty po Mszy świętej

12. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszła niedzielę poprowadzi Róża Marii Puzio. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych

13. Ośrodek Diagnostyczny Fundacji SOS Życie z Mielca, zaprasza kobiety do CYTOMAMMOBUSU który będzie stacjonował obok Ośrodka Zdrowia w Nowym Dzikowcu w dniach 28-29 listopada w godz. 9-17 na bezpłatne badania mammograficzne na najnowocześniejszym i najlepszym cyfrowym mammografie dla kobiet w wieku 50 – 69 lat oraz na bezpłatne badania cytologiczne dla kobiet w wieku 25 – 59 lat rejestracja telefoniczna pod numerem tel 17 582 40 60

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.