Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Intencje mszalne

Intencje mszalne 10 – 16 Grudnia

Poniedziałek 6:30

W intencji Parafian

Msza Święta

Wtorek 6:30

Za + Czesławę Serafin

od rodziny Szwedo z Nowego Nartu

Środa 6:30

Za + Antoniego Kopeć

od koleżanek córki Natalii

Czwartek 6:30

Za + Tomasza Pogoda

od Danuty i Roberta Wilk z rodziną

Czwartek 16:00

Za + Danutę Kosek

od kuzynki Anny z rodziną

Piątek 6:30

Za + Marię, Stanisława Bieleń

Msza Święta

Sobota 6:30

Za + Józefa Augustyn

od Krystyny z rodziną

Niedziela 8:00

Za + Józefę Sudoł w 4 rocznicę śmierci

od córki Danuty z rodziną

Niedziela 11:00

Za + Bronisławę, Wojciecha Zawada

Msza Święta

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.