Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 09.12.2018 r.

1. Dziś o 15.00 zapraszam na Godzinę Miłosierdzia połączoną z modlitwą wspominkową

2. Ofiarami do puszek wspieramy dziś Kościół na wschodzie

3. W czwartek wspomnienie św. Łucji, w piątek – św. Jana od Krzyża

4. Wczoraj 40 osób przyjęło z rąk ks. bp. Krzysztofa Nitkiewicza sakrament bierzmowania. Dziękuję rodzicom bierzmowanej młodzieży za dar ołtarza jaki jest podstawa pod monstrancję. Dziękuję za kwiaty, zdobiące nasz kościół i wszelką pomoc

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu przez godzinę od 16.30

6. Zapraszam na spotkanie Radę Parafialną w czwartek o godz. 18.00

7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę, aby zatroszczyły się o kościół kolejne rodziny

8. Roraty w naszej parafii w dni powszednie o godz. 6.30

9. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Zofii Kopeć

10. Wspieramy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom nabywając świece Caritas od minimalnej ceny 5 zł

11. Za tydzień przy naszym kościele organizowany jest kiermasz bożonarodzeniowy „Gwiazdka dla Klary”. Celem kiermaszu jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację i sprzęt dla Klary. W ofercie bogata oferta wykonanych własnoręcznie ozdób świątecznych, a dla dzieci świąteczna loteria

12. Wójt Gminy Dzikowiec oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej zapraszają na sympozjum w ramach kampanii: „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”. Spotkanie odbędzie się 14 grudnia 2018r. o godz. 18.00 w budynku Samorządowego Centrum Kultury w Dzikowcu. Wśród uczestników rozlosowane zostaną czujki tlenku węgla ufundowane przez Wójta Gminy Dzikowiec

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.