Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 16.12.2018 r.

1. Trzecia niedziela Adwentu to niedziela radości – gaudete. Zbliża się bowiem czas wypełnienia obietnicy, nadejścia Zbawiciela

2. Dzisiaj możemy wesprzeć rehabilitację i zakup sprzętu dla chorej Klary nabywając na kiermaszu ozdoby bożonarodzeniowe. Zachęcam do okazania pomocy. Liczy się każde wsparcie

3. Próba scholi jutro o godz. 17.00

4. Zapraszam Radę parafialną na spotkanie we wtorek o godz. 18.00

5. We wtorek od godz. 19.00 do 20.00 okazja do spowiedzi świętej. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu

6. Do chorych z posługą sakramentalną udam się w czwartek od godz. 14.00. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii

7. W czwartek po wieczornej Mszy świętej zbiórka ministrantów

8. W piątek od godz. 13.30 zapraszam do świątecznego przystrajania kościoła. Proszę o pomoc rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii i dziewczęta ze scholi

9. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę kolejne rodziny o sprzątnie w sobotę i w poniedziałek po roratach

10. Rozpoczął się sezon grzewczy. Radnych naszej parafii proszę o zbieranie funduszy na pokrycie ogrzewania kościoła

11. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Mariana Ozgi

12. Wójt Gminy Dzikowiec informuje, iż w dniu 17 grudnia 2018r. (poniedziałek) około godz. 15.00 będzie wydawania żywność z Caritas Diecezji Sandomierskiej dla zakwalifikowanych mieszkańców Kopci i Płazówki przy budynku OSP w Kopciach na dotychczasowych warunkach

13. Spowiedzi w poszczególnych parafiach naszego dekanatu: poniedziałek – Lipnica i Komorów, wtorek- Krząta, środa – Huta Komorowska i Wola Raniżowska, czwartek – Majdan Królewski, piątek- Raniżów, sobota – Spie

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.