Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 23.12.2018 r.

1. Jutro wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. O 6.30 ostatnie w tym roku Roraty

2. Celebrację Narodzin Pańskich rozpoczniemy „Pasterką” o północy. Kolejne Msze święte o godz. 9.00 i 11.00

3. W oktawie Narodzenia Pańskiego wspominamy: w środę – św. Szczepana – poświęcenie owsa na wszystkich Mszach świętych, w czwartek św. Jana, Apostoła i Ewangelistę – poświęcenie wina, w piątek – św. Młodzianków

4. Nabożeństwo eucharystyczne w czwartek z modlitwą o poszanowanie życia o godz. 16.30

5. W przyszłą niedzielę przypada święto świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Odpust w Hucie Komorowskiej. Modlitwę różańcową przed sumą poprowadzi Róża Stefanii Kopeć

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożona ofiarę. Proszę, aby troskę o nasz kościół jutro przed świętami podjęli kolejni parafianie

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.