Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 30.12.2018 r.

1. Jutro ostatni dzień roku. O godz. 15.00 zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która rozpocznie nabożeństwo dziękczynno – przebłaglne na zakończenie roku. Bezpośrednio po nabożeństwie rozpocznie się Msza święta

2. Dnia 1 stycznia czcimy Świętą Bożą Rodzicielkę Maryję. Msze święte o godz. 9.00, 11.00 i 16.00. To również dzień modlitw o pokój na świecie

3. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian

4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej

6. Zbiórka ministrantów w czwartek o godz. 17.30. Obecność obowiązkowa

7. W piątek do chorych udam się od godz. 14.00. Od 15.00 okazja do spowiedzi świętej

8. W sobotę Msza święta o 7.00, a po niej nabożeństwo Pierwszej Soboty

9. W najbliższą niedzielę uroczystość Objawienia Pańskiego- Trzech Króli. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy świętej. O godz. 10.45 wyruszy spod remizy orszak Trzech Króli. W pochodzie ze śpiewem kolęd udamy się do kościoła na Mszę świętą

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.