Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Intencje mszalne

Intencje mszalne 7 – 13 Stycznia

Poniedziałek 16:00

Za + Helenę, Stanisława Puzio

od córki z rodziną

Wtorek 16:00

W intencji Anny, Jacka i dzieci z prośbą o potrzebne łaski

Msza dziękczynno – błagalna

Środa 16:00

Za + Julię w 24 rocznicę śmierci

Stanisława, Mariana i Edwarda

Czwartek 16:00

Za + Stefanię i Franciszka Ozga

Msza Święta

Piątek 7:00

W intencji Parafian

Msza Święta

Sobota 7:00

Za + Józefa Augustyna

od kolegów z pracy

Niedziela 8:00

Za + Stanisława Tereszkiewicza

od Marzanny i Tomasza Rusin

Niedziela 11:00

Za + Józefa Dziuba w 8 rocznicę śmierci

od żony

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.