Dziś jest Piątek, 27 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 13.01.2019 r.

1. Kończymy dziś liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

2. W czwartek wspominamy św. Antoniego, w sobotę- św. Józefa Sebastiana Pelczara.

3. Dnia 18 stycznia (piątek) rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan

4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Kolejne rodziny proszę o zatroszczenie się o świątynię parafialną.

5. W czwartek po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Teresy Sudoł

7. W przyszła niedzielę zapraszam na Godzinę Miłosierdzia o 15.00, a po niej Msza święta.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby