Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 13.01.2019 r.

1. Kończymy dziś liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

2. W czwartek wspominamy św. Antoniego, w sobotę- św. Józefa Sebastiana Pelczara.

3. Dnia 18 stycznia (piątek) rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan

4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Kolejne rodziny proszę o zatroszczenie się o świątynię parafialną.

5. W czwartek po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Teresy Sudoł

7. W przyszła niedzielę zapraszam na Godzinę Miłosierdzia o 15.00, a po niej Msza święta.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.