Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 20.01.2019 r.

1. Dziś o 15.00 modlitwy do Miłosierdzia Bożego, a o 15.30 Msza święta

2. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Dziękuję za otwarte drzwi, aby przez modlitwę kapłan mógł pobłogosławić wasze domy. Bóg zapłać za serdeczne przyjęcie. Dziękuję za każde dobre słowo, sugestie, jak również za słowa krytyki, które zawsze staja się okazją do analizy działań i zmian

3. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek- św. Agnieszkę, w czwartek- św. Franciszka Walezego, w piątek – święto Nawrócenia św. Pawła, w sobotę- św. Tymoteusza i Tytusa

4. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian

5. We wtorek spotkanie noworoczne Wspólnot dla intronizacji NSPJ z naszego dekanatu, które odbędzie się w Raniżowie. O godz. 16.00 adoracja, a o 17.00 Msza święta. Dojazd we własnym zakresie

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej

7. Spotkanie scholi w piątek o godz. 16.30

8. W sobotę w ramach światowych dni Młodzieży, które trwają w Panamie, spotkanie w kościele Opatrzności Bożej w Stalowej Woli na które uda się delegacja młodzieży z naszej parafii

9. Przedstawienie bożonarodzeniowe zaprezentują uczniowie naszej szkoły w najbliższą niedzielę na Mszach świętych o godz. 8.00 i 11.00

10. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Marii Kolano

11. W najbliższą niedzielę koncert kolęd w wykonaniu gości z parafii Koniemłoty. Ks. Michał Łukasik wraz z chórem i scholą wystąpi podczas Mszy świętej o godz. 16.00, a po niej w koncercie kolęd. Zapraszają organizatorzy

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.