Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 6.01.2019 r.

1. W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela

2. Jutro rozpoczyna się wizyta duszpasterska w naszej parafii

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej

4. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę ofiarujemy w intencji zmarłych wspomnianych w wypominkach