Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 3.02.2019 r.

1. W tym tygodniu wspominamy: wtorek – św. Agatę, w środę – św. Pawła Miki i Towarzyszy

2. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynię kolejnych Parafian

3. Jutro o godz. 17.00 proszę klasę ósmą o pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej. Zapraszam Wspólnotę dla Intronizacji NSPJ i wszystkich chętnych

5. Zebranie strażackie odbędzie się w sobotę, 9 lutego o godz. 17.00 w remizie w Kopciach

6. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Stanisławy Dzióba

7. W najbliższą niedzielę o 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a po nim Msza święta

8. Każdego roku 11 lutego przeżywamy światowy Dzień chorego. Chociaż wypada on w poniedziałek po najbliższej niedzieli, to jednak zapraszam chorych na Mszę świętą połączoną z udzielenie sakramentu namaszczenia chorych w niedzielę 10 lutego o godz. 11.00. Od 10.00 będzie okazja do spowiedzi świętej, a różaniec ofiarujemy w intencji chorych. Zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej

9. Dyrektor naszej szkoły informuje, że wystartowała oficjalna strona internetowa szkoły w Kopciach. Adres strony: www.spkopcie.pl

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.