Dziś jest Środa, 16 czerwca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Aliny, Benona, Anety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 17.03.2019 r.

1. Przeżywamy niedzielę „Ad gentes” – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiórka do puszek na misje w Afryce.

2. Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.00

3. We wtorek przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

4. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy świętej

5. Spotkanie scholi w czwartek po Mszy świętej

6. W czwartek zapraszam na Godzinę Świętą o 23.00

7. W piątek Msza święta o godz. 15.30, a po niej Droga krzyżowa dla dzieci. Następnie o godz. 17.00 Msza święta, a po niej Droga Krzyżowa dla dorosłych

8. Modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę ofiarujemy w intencji zmarłych

9. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.00, dzieci z klasy III otrzymają medaliki i książeczki do nabożeństwa

10. W poniedziałek 25 marca, wypada uroczystość Zwiastowania NMP i jednocześnie Dzień Świętości Życia. Z tej racji będzie można podjąć się dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego, które trwa przez 9 miesięcy. W ten sposób podejmuje się duchową i modlitewną opiekę na dzieckiem poczętym, którego życie może być zagrożone przez akt aborcji. Nieznanemu nam dziecku ofiarujemy naszą codzienną modlitwę: dziesiątek różańca i modlitwę wstawienniczą. Od wtorku będą dostępne deklaracje, które można wypełnić

11. Zakład Usług Kominiarskich zawiadamia, że w dniach od 18 do 22 marca 2019r., będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 2010 stanowi o częstotliwości czyszczeń przewodów kominowych: dymowych (raz na trzy miesiące), spalinowych (raz na sześć miesięcy), wentylacyjnych (raz w roku)