Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Intencje mszalne

Intencje mszalne 23 – 28 Kwietnia

Wtorek 18:00

Za + Wojciecha, Marię, Franciszka, Jana Kopeć

Msza Święta

Środa 18:00

Za + Anielę Rembisz w 3 rocznicę śmierci; Tadeusza, Stanisława, Jerzego, Edwarda

Msza Święta

Czwartek 18:00

Za + Wiktorię, Jana Halat

Msza Święta

Piątek 18:00

Za + Juliana Kulig

w 28 rocznicę śmierci

Sobota 18:00

Za + Stanisława Pokrywa

Msza Święta

Niedziela 8:00

Za + Władysława Gaweł w 10 rocznicę śmierci

od żony z rodziną

Niedziela 11:00

Za + Kazimierę, Władysława Pieniążek

od córki

Niedziela 15:30

Za + księży Michała i Marcina Ziółkowskich

Msza Święta

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.