Dziś jest Niedziela, 13 czerwca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Lucjana, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 28.04.2019 r.

1. Przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego ustanowione z polecenia samego Chrystusa. Poprzez nowennę przygotowywaliśmy się do dzisiejszego święta. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział we wspólnej modlitwie. Dziś o 15.00 Godzina Miłosierdzia

2. Proszę, aby skarbonki wielkopostne złożyć w najbliższą niedzielę

3. Jutro święto św. Katarzyny Sienieńskiej, patronki Europy. We wtorek uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski, przeniesiona z racji oktawy Zmartwychwstania Pańskiego. W czwartek wspomnienie św. Atanazego. W piątek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. W sobotę wspomnienie św. Floriana

4. Próba scholi w poniedziałek po Mszy świętej

5. W środę rozpoczynamy miesiąc poświęcony Maryi Matce Bożej. Majówki w naszym kościele po Mszy świętej wieczornej

6. W Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszam na Godzinę Świętą o 23.00

7. Z racji Pierwszego Piątku miesiąca przypadającego 3 maja okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed każdą Mszą świętą. Zachęcam do indywidualnego odmówienia Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Chorych odwiedzę od godz. 14.00

8. W sobotę o godz. 9.00 spowiedź przed Pierwszą Komunią Świętą

9. Nabożeństwo Pierwszej Soboty o 17.30

10. W niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.00 sześcioro dzieci z klasy trzeciej przyjmie po raz pierwszy Chrystusa do swego serca. Zachęcam do modlitwy w ich intencji. W koszyczku są karteczki z imionami tych dzieci. Można wylosować jedno dziecko i przez ten tydzień modlić się w jego intencji. W ten sposób uświadamiamy sobie, że Pierwsza Komunia święta jest uroczystością całej parafii

11. Z powodu Pierwszej Komunii, zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się 3 Maja po sumie

12. Dziękuję za przedświąteczne posprzątanie kościoła. Proszę, aby kościół posprzątali rodzice, których dzieci przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej

13. Wznawiamy peregrynację obrazu Jezusa Miłosiernego. Dziś poproszę, aby rodz. Augustynów rozpoczęła peregrynację w Tęczach, następnie Gutowiec i Wysokoniwka

14. Dziękuję panu Waldemarowi za ekspresowe wykonanie bramy do naszego budynku gospodarczego. Koszt tej inwestycji to 2 tysiące złotych

15. Z racji odbywających się w ciągu tygodnia bierzmowaniach w naszym dekanacie Msza święta we wtorek i czwartek będzie o godz. 17.00