Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 7.04.2019 r.

1. Gorzkie Żale dziś o godz. 15:00

2. Od jutra Msza święta będzie sprawowana o godz. 18:00

3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę Proszę Kolejnych Parafian, aby zatroszczyli się o nasz kościół

4. Zbiórka ministrantów w poniedziałek po Mszy świętej

5. Próba scholi w środę o godz. 17.00

6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej

7. W piątek będzie następujący porządek nabożeństw: o godz. 18:00 – Droga Krzyżowa dla dzieci, o godz. 18:30 – Msza święta, a po niej Droga Krzyżowa dla pozostałych

8. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Mariana Ozgi

9. Najbliższa niedziela to Niedziela Męki Pańskiej zwana Palmową. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej. Mszę świętą o godz. 11.00 rozpocznie uroczysta procesja z palmami

10. Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kolbuszowej zaprasza osoby prowadzące ubój zwierząt poza rzeźnią na użytek własny na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Kolbuszowej, ul. 11- tego Listopada 10. Termin szkolenia to 8.04 i 15.04. 2019 r.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.