Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Aktualności

„ Dni Krzyżowe”- czas modlitwy o urodzaje i szczęśliwe zbiory w parafii Kopcie 27- 29 Maja

Poniedziałek 27.05.2019 r.
Od godz. 15.00
Procesja od kapliczki u Państwa Kiwak. Obejmujemy modlitwą mieszkańców Płazówki Kąty

Od godz. 16.00
Procesja od krzyża na ul. Plebańskiej do figurki przy remizie. Obejmujemy modlitwą mieszkańców Płazówki

Od godz. 19.00
Procesja od krzyża z 1919r. przy drodze do Wiesława Puzio do państwa Pyrów. Obejmujemy modlitwą mieszkańców Podłężniówki, Puziów, Rogacza, Podlesia i Górali.

O godz. 20.00 modlitwa przy krzyżu na Zapolu

Wtorek 28.05.2019 r.
Od godz. 16.00
Procesja od krzyża przy skręcie na Zapole do krzyża przy remizie. Obejmujemy modlitwą mieszkańców Ozgów, Starych Kopci i Poddębiny

Od godz.19.00
Procesja od kościoła do krzyża w Tęczach. Obejmujemy modlitwą mieszkańców Tęczy, Wysokoniwki, Gutowca

Środa 29.05.2019 r.
Od godz. 16.30
Modlitwa przy krzyżu na Sobolowie

Od godz.19.00
Procesja od krzyża w Sobalach do krzyża w Żarkowinie.
Obejmujemy modlitwą mieszkańców Sobali, Zagórcza i Żarkowiny