Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 12.05.2019 r.

1. Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza otwieramy tydzień modlitw do służby w Kościele

2. Jutro rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie, które będą trwać do października włącznie. O godz. 20.00 zapraszam na Mszę świętą, różaniec i procesję fatimską

3. We wtorek święto św. Macieja apostoła, a w czwartek św. Andrzeja Boboli

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 17.00

5. Troskę o naszą świątynię polecamy kolejnym parafianom

6. Modlitwę różańcową przed sumą w najbliższą niedzielę poprowadzi Róża Marii Puzio

7. W najbliższą niedzielę zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu

8. Dnia 24 maja klasa ósma uda się na diecezjalną pielgrzymkę na Święty Krzyż

9. Dnia 1 czerwca dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej udadzą się na pielgrzymkę dziękczynną do Janowa Lubelskiego

10. Na 2 czerwca zaplanowano zakończenie procesu beatyfikacyjnego sługi Bożego ks. Stanisława Sudoła na etapie diecezjalnym. Z tej racji w Dzikowcu będzie sprawowana Msza święta o godz. 11.00. Wydarzenie jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Z tej racji wyruszymy w pieszą pielgrzymkę dziękczynną za inicjatora i budowniczego naszego kościoła, ks. prałata Stanisława Sudoła. Ponieważ tego dnia wypada niedziela, Msze święte w naszym kościele sprawowane będą o godz. 7.00, 15.00 i 17.00

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.