Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 26.05.2019 r.

1. Bogu bogatemu w łaski polecamy dziś nasze mamy. Dla żyjących upraszamy łaski za wstawiennictwem Matki Jezusa. Zmarłe mamy zanurzamy z zdrojach miłosierdzia Bożego

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty. Troskę o naszą świątynię powierzamy kolejnym parafianom

3. W środę wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej. W piątek święto Nawiedzenia NMP. W sobotę wspomnienie św. Justyna. W najbliższą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

4. Próba scholi w czwartek o godz. 17.00