Dziś jest Sobota, 24 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Rafała, Marcina, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 21.07.2019 r.

1. Jestem wdzięczny wszystkim za modlitwę w intencji zmarłego mojego taty. Dziękuję za obecność na pogrzebie, wieńce i zamówione intencje.

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę. Troskę o nasz kościół polecamy kolejnym parafianom

3. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – św. Maria Magdalena, we wtorek – św. Brygida, zakonnica; w środę – św. Kinga, dziewica; w czwartek – św. Jakub, Apostoł i św. Krzysztof; w piątek – święci Anna i Joachim, rodzice NMP

4. W czwartek dzień imienin ks. bp. Krzysztofa. Modlimy się w jego intencji

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00

6. Różaniec przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Stanisławy Dzióba

7. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych błogosławimy kierowców i ich pojazdy. Swoją ofiarą wspieramy akcję pomocy misjonarzom „Jeden grosz za 1 kilometr”

8. Pielgrzymka Piesza do sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolesie odbędzie się w sobotę 3 sierpnia

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.