Dziś jest Środa, 16 czerwca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Aliny, Benona, Anety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 28.07.2019 r.

1. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – św. Marta; w środę – św. Ignacy Loyola, prezbiter; w czwartek – św. Alfons Maria Liguori, biskup i doktor Kościoła

2. W Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszam na czuwanie modlitewne „Godzina Święta”, które rozpoczniemy o 23.00

3. W Pierwszy Piątek miesiąca odwiedzę chorych od godz. 17.00. Okazja do spowiedzi od godz. 18.00

4. Nabożeństwo Pierwszej Soboty o godz. 19.30

5. Corocznym zwyczajem w sobotę 3 sierpnia wyruszamy z pieszą pielgrzymką do Cmolasu, aby wziąć udział w odpuście ku czci Przemienienia pańskiego. Początek pielgrzymki o godz. 7.00. Natomiast o godz. 10.00 będzie podstawiony autobus dla wszystkich, którzy chcą dojechać do Cmolasu na sumę odpustową o godz. 11.00

6. Różaniec przed sumą w przyszłą niedzielę odmówimy w int. zmarłych wspomnianych w wypominkach. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych

7. Po błogosławieństwie mszalnym błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Ofiarą składaną przy tej okazji chcemy wesprzeć zakup środków transportu dla misjonarzy. Włączamy się w ten sposób w akcję 1 grosz za szczęśliwie przejechany jeden kilometr