Dziś jest Niedziela, 28 lutego 2021 r. Obchodzimy imieniny: Romana, Ludomira, Lecha. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Jak ten chleb…..

Niedziela 18 sierpnia 2019 roku w naszej parafii była czasem dziękczynienia Bogu za dar chleba i plonów. Cztery wieńce wykonane z pieczołowitością, poświęcone przez ks. proboszcza i wprowadzone przez starostów z Płazówki, ozdabiając naszą świątynię stały się świadectwem pracy rolnika, miłości do Boga i wdzięczności za codzienny chleb. Uroczyste spotkanie przy stole Eucharystii, a potem przy suto zastawionym stole w altanie parafialnej zgromadziło wielu parafian i gości. Kultywowanie pięknego zwyczaju „Dożynek” było możliwe dzięki zaangażowaniu wielu naszych parafian. Wdzięczność należy się mieszkańcom Płazówki za przygotowanie całej uroczystości. Kołu Gospodyń Wiejskich, mieszkańcom Płazówki, Poddębiny, Starych Kopci i Ozgów dziękujemy za przygotowanie godnych pochwały wieńców dożynkowych. Za troskę, zabieganie i koordynację całego wydarzenia dziękuję sołtysowi Kopci Antoniemu Puzio. Bóg zapłać Wszystkim za wszystko!

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby