Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 04.08.2019 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty

2. We wtorek-święto Przemienienia Pańskiego, w czwartek -wspomnienie św. Dominika, w piątek święto Teresy Benedykty od krzyża, w sobotę święto św. Wawrzyńca

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 20.00

4. Różaniec przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Janiny Tęcza

5. W następną niedzielę modlitwy do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, a po nich Msza Św.

6. Papież Franciszek zaprasza nas w sierpniu do modlitwy w intencji naszych rodzin, które są prawdziwymi szkołami jutra. Ojciec Święty zachęca, abyśmy znaleźli w nich czas na modlitwę osobistą i wspólnotową. Odpowiedzmy na papieskie zaproszenie i módlmy się wspólnie

7. W sobotę włączając się w apel biskupa sandomierskiego od godz. 19.30 do 21.00 będzie okazja do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem w intencji powołań do kapłaństwa. Zapraszam wszystkich, choćby na chwilę

8. Dożynki parafialne odbędą się 18 sierpnia