Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 11.08.2019 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ozdobienie ołtarzy kwiatami

2. We wtorek zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie Msza święta o 20.00

3. We środę wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego, w czwartek uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, w sobotę wspomnienie św. Jacka

4. W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w środę od godz. 20.00

5. W czwartek błogosławieństwo kwiatów i ziół na każdej Mszy św. Odpust w Raniżowie suma o godz. 11.30

6. Różaniec przed sumą w przyszła niedzielę poprowadzi Róża Zbigniewa Brylowskiego

7. W następną niedzielę doroczne dożynki parafialne. Mszą świętą o godz. 12.00 pragniemy podziękować Bogu za plony i chleb codzienny. Zapraszam wszystkich do modlitwy, a po niej do poświecenia altany i wspólnego dziękowania za plony

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.