Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 25.08.2019 r.

1. Dziś w Lipnicy odpust parafialny. Suma o godz. 11.00

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i placu kościelnego oraz za kwiaty. Proszę kolejnych Parafian o zatroszczenie się o naszą świątynię

3. Wszystkim Paniom, nie tylko z Koła Gospodyń Wiejskich dziękuję za przycięcie krzewów przy kościele

4. Dziękuję wszystkim którzy przygotowali nasze dożynki parafialne. Kołu Gospodyń Wiejskich, mieszkańcom Płazówki, Poddębiny Starych Kopci i Ozgów za przygotowanie wieńców dożynkowych. Całej Płazówce za przygotowanie gościny. Szczególne podziękowania dla sołtysa Antoniego Puzio za koordynację całego przedsięwzięcia

5. Jutro uroczystość NMP Częstochowskiej, we wtorek wspomnienie św. Moniki, w środę św. Augustyna, w czwartek męczeństwa św. Jana Chrzciciela

6. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od 18.00 do 19.00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży na rozpoczynający się rok szkolny

7. Różaniec przed sumą w przyszła niedzielę ofiarujemy w int. zmarłych z naszych wypominek. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych

8. Od przyszłej niedzieli suma wraca do swojej godziny, czyli będzie sprawowana o godz. 11.00

9. W ramach zaplanowanej na 14 września akcji „Polska pod krzyżem” ,w naszym dekanacie organizowana jest pielgrzymka przebłagalna z kościoła w Spiach do kościoła w Porębach Wolskich. Początek o godz. 6.00 zakończenie Mszą swiętą o godz. 11.00.Na miejsce rozpoczęcia i z miejsca zakończenia dostajemy się na własną rękę. Zachęcam do udziału

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.