Dziś jest Niedziela, 28 lutego 2021 r. Obchodzimy imieniny: Romana, Ludomira, Lecha. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Ceremoniarz to brzmi dumnie

Paweł Krawiec i Albert Ziętek, dwaj lektorzy z naszej parafii w sobotę 21 września 2019r. przyjęli posługę ceremoniarza. Uroczystości przewodniczył ordynariusz diecezji, a miała miejsce w kościele seminaryjnym p.w. św. Michała Archanioła w Sandomierzu. Wzięli w niej udział najbliżsi i koledzy ministranci naszych ceremoniarzy. Albert i Paweł przygotowywali się do tego dnia przez cały rok uczestnicząc w zjazdach Szkoły Ceremoniarza, które odbywały się w Radomyślu nad Sanem. Zadaniem ceremoniarza jest koordynacja przebiegu liturgii oraz, w razie potrzeby przeprowadzenie prób z ministrantami przed celebrą. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów naszym pierwszym w historii Ceremoniarzom

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby