Dziś jest Sobota, 31 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Na świętokrzyskiej ziemi

W niedzielę 8 września w Opatowie odbyło się regionalne święto plonów. W korowodzie wieńców dożynkowych z diecezji sandomierskiej i całego województwa świętokrzyskiego znalazła się delegacja naszej parafii, która w tym roku reprezentowała dekanat raniżowski. Głównym punktem świętokrzyskich dożynek była Msza święta dziękczynna, której przewodniczył ks. bp Edward Frankowski. Dziękujemy naszym parafianom którzy wzięli udział w tej uroczystości i zaprezentowali jeden z naszych parafialnych wieńców dożynkowych

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.