Dziś jest Wtorek, 19 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Henryka, Mariusza, Marty. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Na świętokrzyskiej ziemi

W niedzielę 8 września w Opatowie odbyło się regionalne święto plonów. W korowodzie wieńców dożynkowych z diecezji sandomierskiej i całego województwa świętokrzyskiego znalazła się delegacja naszej parafii, która w tym roku reprezentowała dekanat raniżowski. Głównym punktem świętokrzyskich dożynek była Msza święta dziękczynna, której przewodniczył ks. bp Edward Frankowski. Dziękujemy naszym parafianom którzy wzięli udział w tej uroczystości i zaprezentowali jeden z naszych parafialnych wieńców dożynkowych

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby