Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Na świętokrzyskiej ziemi

W niedzielę 8 września w Opatowie odbyło się regionalne święto plonów. W korowodzie wieńców dożynkowych z diecezji sandomierskiej i całego województwa świętokrzyskiego znalazła się delegacja naszej parafii, która w tym roku reprezentowała dekanat raniżowski. Głównym punktem świętokrzyskich dożynek była Msza święta dziękczynna, której przewodniczył ks. bp Edward Frankowski. Dziękujemy naszym parafianom którzy wzięli udział w tej uroczystości i zaprezentowali jeden z naszych parafialnych wieńców dożynkowych