Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 1.09.2019 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty

2. Od jutra główna Msza święta wieczorem będzie o godz. 18.00

3. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego jutro o godz. 9.00. Zapraszam także rodziców, nauczycieli i wychowawców

4. W środę zapraszam ministrantów na Mszę świętą o godz. 18.00, a po niej na zbiórkę

5. W Pierwszy Czwartek miesiąca zapraszam na Godzinę świętą o 23.00

6. W pierwszy Piątek odwiedzę chorych od godz. 15.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Zachęcam do odprawiania Pierwszych Piątków miesiąca

7. Nabożeństwo Pierwszej Soboty po Mszy św. o godz. 18.00

8. W tym roku niedziela znosi święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Mimo tego poświęcenie ziarna siewnego będzie w tym dniu po każdej Mszy świętej

9. Modlitwę różańcową przed sumą poprowadzi Róża Marii Puzio

10. W niedzielę o godz. 15.00 modlitwy do Miłosierdzia Bożego, a po nich o 15.30 Msza święta

11. Przypominam o planowanej na 14 września akcji „Polska pod krzyżem” ,w naszym dekanacie organizowana jest pielgrzymka przebłagalna z kościoła w Spiach do kościoła w Porębach Wolskich. Początek o godz. 6.00 zakończenie Mszą świętą o godz. 11.00. Na miejsce rozpoczęcia i z miejsca zakończenia dostajemy się na własną rękę. Zachęcam do udziału

12. Z 14 na 15 września organizujemy wyjazd do sanktuarium na Świętym Krzyżu. Odbędzie się tam coroczne czuwanie Wspólnot dla Intronizacji Najświętszego Serca. Chętnych proszę o zapisywanie się w zakrystii

13. Diecezjalne Studium Organistowskie przy Instytucie Teologicznym w Sandomierzu ogłasza nabór na nowy rok akademicki 2019/2020. Zajęcia Studium Organistowskiego odbywają się w soboty. Zachęcamy muzycznie uzdolnioną młodzież do podjęcia nauki w Studium Organistowskim

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.