Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 06.09.2019 r.

1. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30. W ciągu tygodnia o godz. 16.30

2. W tym tygodniu wspominamy: jutro- N.M.P Różańcowej, w środę – wspomnienie Bł. Wincentego Kadłubka, patrona naszej diecezji.

3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Troskę o nasz kościół powierzamy kolejnym parafianom.

4. Próba scholi we wtorek o godz. 18.00

5. W środę z racji obowiązków w diecezji Msza święta o godz. 15.00 i po niej nabożeństwo różańcowe

6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, a pół godziny później odprawimy nabożeństwo różańcowe

7. W przyszłą niedzielę modlitwę różańcowa przed sumą poprowadzi Róża Marii Puzio

8. W niedzielę przypada 13 dzień miesiąca. Nabożeństwo fatimskie odprawimy w następujący sposób: o 15.30- Różaniec, o 16.00 – Msza święta i po niej procesja maryjna wokół kościoła

9. Za tydzień w niedzielę wypada kolejny Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia

10. Na stoliku z prasą wyłożone są kartki na wypominki. Proszę, aby w tym roku u góry kartki napisać przysiołek z którego pochodzą wypominki. Dzięki temu będziemy wiedzieli którego dnia będzie różaniec w intencji naszych zmarłych. Porządek poszczególnych przysiołków podam w ostatnią niedzielę października

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.