Dziś jest Czwartek, 24 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 13.09.2019 r.

1. Przeżywamy dziś kolejny Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie! Chodźmy!”. Do puszek składamy ofiarę na fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspomagając zdolną młodzież w trudnej sytuacji finansowej.

2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Troskę o naszą świątynię polecamy rodzinom sobotnich nowożeńców.

3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: we wtorek – wspomnienie Św. Teresy z Avila, dziewicy; w środę – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej; w czwartek – wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męczennika; w piątek – święto Św. Łukasza, Ewangelisty; w sobotę – bł. Jerzego Popiełuszki

4. Na nabożeństwo październikowe gromadzimy się w naszym kościele w dni powszednie o godz. 16.30

5. W środę zbiórka ministrantów po Mszy świętej

6. W czwartek przypada 15 rocznica śmierci ks. Józefa Burlikowskiego. Wraz ze społecznością naszej szkoły zapraszam na Mszę świętą w jego intencji o godz. 8.00. Dzieci zapraszam bezpośrednio do kościoła.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16.00

8. W piątek obchodzimy patronalne święto Pracowników Służby Zdrowia. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach

9. W przyszłą niedzielę taca na misje. Modlitwę różańcową przed sumą poprowadzi Róża Anny Tereszkiewicz.