Dziś jest Czwartek, 24 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 27.10.2019 r.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i placu przykościelnego. Troskę o świątynię powierzamy kolejnym parafianom. Proszę o posprzątanie w czwartek

2. W środę zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy od 19.00 do 20.00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej dla wszystkich którzy pragną owocnie przeżywać pierwsze dni listopada. Zaproszeni zostali księża, skorzystajmy z okazji do pojednania z Bogiem. Będzie to jednocześnie spowiedź przed Pierwszym Piątkiem miesiąca.

3. Do chorych udam się w środę od godz. 14.00

4. Wspólnota dla Intronizacji NSPJ zaprasza na adorację w czwartek od godz. 16.00

5. Zbiórka ministrantów w czwartek po Mszy świętej.

6. W uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz. 7.00 i 8.30 w kościele oraz 10.00 na cmentarzu. Przypominam, że w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia w Eucharystii. Nie wystarczy jedynie odwiedzenie cmentarza.

7. W Dzień Zaduszny (2 listopada) Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 16.00 Po każdej Mszy procesja na cmentarz z modlitwami za zmarłych.

8. Nabożeństwo Pierwszej Soboty miesiąca po Mszy świętej wieczornej połączone z procesją różańcową na cmentarz.

9. W niedzielę o 15.00 zapraszam na nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego w int. naszych zmarłych

10. Różaniec przed sumą w przyszłą niedzielę w intencji zmarłych. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.

11. Od poniedziałku 4 listopada, po Mszy świętej zapraszam na modlitwę wspominkową w intencji zmarłych według ustalonego porządku.

12. Bardzo proszę do kontenera składać tylko szkło. Plastikowe puste wkłady proszę zabierać ze sobą i włączać do swoich segregowanych śmieci.