Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 10.11.2019 r.

1. Jutro Święto Odzyskania Niepodległości. Modlimy się o pomyślność dla naszej Ojczyzny

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie św. Marcina z Tours, wtorek – św. Jozafata, biskupa i męczennika; środa – wspomnienie pierwszych męczenników Polski.

3. Zbiórka ministrantów jutro o 16.30

4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za kwiaty. Proszę kolejnych parafian o zatroszczenie się o naszą świątynię.

5. W przyszłą solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata. Ofiarami do puszki wspieramy działalność organizacji „Kościół w potrzebie”.

6. Jak każdego roku chcemy wesprzeć naszą pomocą WSD w Sandomierzu. Ofiary można składać przez trzy kolejne niedziele w kopertach z określonym celem

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej.

8. Próba scholi w piątek o 16.30

9. Modlitwę różańcową w przyszła niedzielę przed sumą ofiarujemy w int. naszych zmarłych.

10. Zachęcam do wsparcia akcji „Słodkości na Dzień Niepodległości”, której celem jest pozyskanie środków na wycieczkę dzieci naszej szkoły.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.