Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 17.11.2019

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę. Proszę kolejnych parafian o zatroszczenie się o naszą świątynię.

2. Dziś swoją ofiarą do puszki wspieramy organizację „Kościół w potrzebie”.

3. W poniedziałek w liturgii przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, w środę – św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, w czwartek – Ofiarowania NMP, w piątek św. Cecylii.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30

5. Próba scholi w piątek o godz. 16.30

6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w naszej diecezji „Tydzień Biblijny” pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha”. To także niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

7. Modlitwę różańcową w przyszła niedzielę ofiarujemy w intencji zmarłych wspomnianych w wypominkach.

8. W imieniu organizatorów akcji „Słodkości na Dzień Niepodległości” dziękuję wszystkim za wsparcie tej akcji. Dzięki hojności ofiarodawców zebrano1100 zł. Bóg zapłać! Do akcji dołączyłem zebrane pieniądze w czasie wystawienia tegorocznych jasełek w kościele w wysokości 950 zł.

9. W przyszła niedzielę okazja do uczestniczenia w widowisku (pantomima i koncert) w kościele św. Bartłomieja w Majdanie Królewskim. Początek o godz. 18.00

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.