Dziś jest Wtorek, 22 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 08.12.2019 r.

1. Dziś o 12.00 Godzina Łaski. Zapraszam do kościoła na modlitwę.

2. Ofiarami do puszek wspieramy dziś Kościół na wschodzie.

3. Roraty w naszej parafii w dni powszednie o godz. 7.00.

4. W piątek wspomnienie św. Łucji, w sobotę – św. Jana od Krzyża.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę ,aby zatroszczyły się o kościół kolejne rodziny w sobotę o godz. 11.00

6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy wieczornej.

7. Próba scholi w czwartek o 17.30

8. Spowiedź parafialna przed świętami Bożego Narodzenia będzie w najbliższą sobotę w godz. 10.00-11.00 i 15.00-16.00

9. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Marii Kolano

10. Dzięki środkom pozyskanym z akcji „Słodkości na Dzień Niepodległości” dzieci naszej szkoły w dzień św. Mikołaja zostały obdarowane rozrywką, poczęstunkiem i seansem filmowym w Rzeszowie. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę akcję.

11. W przyszłą niedzielę nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, a po nim Msza święta

12. Za tydzień kiermasz ozdób świątecznych. Okazja do nabycia ciekawych i pięknych prac wykonanych przez dzieci i rodziców. Środki pozyskane tą drogą zostaną wykorzystane na kolejny wyjazd naszych dzieci.

13. Wspieramy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom nabywając świece Caritas.

14. Pobłogosławione opłatki do nabycia przy Jezusa Miłosiernego