Dziś jest Środa, 23 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Tekli, Bogusława, Linusa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 15.12.2019 r.

1. Dziękuję wszystkim za wspólne trwanie na modlitwie w Godzinie Łaski w poprzednią niedzielę.

2. Trzecia niedziela Adwentu to niedziela radości – gaudete. Zbliża się bowiem czas wypełnienia obietnicy, nadejścia Zbawiciela.

3. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego, a po nim Msza święta

4. Dzisiaj możemy wesprzeć wyjazd dzieci naszej szkoły w czasie ferii zimowych nabywając w naszej altance ozdoby bożonarodzeniowe wykonane przez dzieci i rodziców. Szczególne wyrazy wdzięczności rodzice składają pani Bożenie Twardowskiej.

5. Do chorych z posługą sakramentalną przed świętami udam się w poniedziałek 23 grudnia od godz. 9.00. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii.

6. W czwartek zbiórka ministrantów o godz. 15.30.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. wieczornej

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

9. W sobotę zapraszam do świątecznego przystrajania kościoła. Proszę o pomoc rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii i dziewczęta ze scholi.

10. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Stanisławy Dzióba.

11. W najbliższą niedzielę nie będzie Mszy świętej wieczornej.

12. Spowiedzi w niektórych parafiach naszego dekanatu: poniedziałek – Lipnica ,czwartek – Majdan Królewski, piątek – Raniżów, sobota – Spie