Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Intencje mszalne

Intencje mszalne 7 – 12 Stycznia

Wtorek 7:00

W intencji Parafian

Msza Święta

Środa 16:00

Za + Jana Puzio w 30 dzień po śmierci

od siostry Krystyny z rodziną

Czwartek 16:00

Bronisławę Rozmus w 1 rocznicę śmierci

od Marii

Piątek 16:00

Za zmarłych z rodzin Tęczów i Konefałów

Msza Święta

Sobota 7:00

Za + Józefa Augustyn

od rodzin Woś i Kaleta

Niedziela 8:00

W intencji Bogu wiadomej

Msza Święta

Niedziela 11:00

Za + Józefa Dziuba w 9 rocznicę śmierci

od żony

Niedziela 15:30

Za + Katarzynę, Józefa Sobolewskich

Msza Święta

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.