Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 05.01.2020 r.

1. Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. o godz. 8.00 i 11.00, a na nich
poświęcenie kredy i kadziła.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej.

3. W przyszła niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. W tym dniu na Mszach świętych o godz. 8.00 i 11.00 koncert kolęd w wykonaniu naszych dzieci.

4. Modlitwę różańcową przed sumą za tydzień poprowadzi Róża Zbigniewa
Brylowskiego.

5. Za tydzień o godz. 15.00 nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego, a po nim o 15.30
Msza święta.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę kolejnych Parafian, aby
zatroszczyli się o porządek w naszej świątyni.