Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 12.01.2020 r.

1. Kończymy dziś liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

2. W piątek wspominamy św. Antoniego.

3. 18 stycznia ( sobota) rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan

4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Kolejne rodziny proszę o
zatroszczenie się o świątynię parafialną.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będzie w piątek po Mszy świętej

6. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Władysława Pyryta.

7. Organizujemy wyjazd do sanktuarium Jasnogórskiego na ogólnopolskie nocne
czuwanie Wspólnot dla Intronizacji NSPJ z 1 na 2 lutego. Proszę o zapisywanie się w
zakrystii.

8. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Wraz z ministrantami dziękuję za otwarte drzwi, wspólną modlitwę i składane ofiary. Bóg zapłać!