Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 02.02.2020 r.

1. Od jutra główna Msza święta wieczorowa w tygodniu o godz. 17.00

2. W tym tygodniu wspominamy: środa – św. Agatę, w czwartek – św. Pawła Miki i Towarzyszy.

3. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynię kolejnych Parafian.

4. Przypominam o spotkaniu Rady Parafialne w środę o godz. 18.00

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Pierwszy Czwartek od godz. 15.00

6. W Pierwszy Piątek miesiąca udam się do chorych od godz. 15.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00

7. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Anny Tereszkiewicz

8. W najbliższą niedzielę o 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a po nim Msza święta.

9. W przyszła niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej.