Dziś jest Wtorek, 01 grudnia 2020 r. Obchodzimy imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 09.02.2020 r.

1. Dziś o 15.00 nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego. Do puszek zbiórka na Fundusz Pomocy Chorym kapłanom

2. Uczniom klasy siódmej dziękuję za pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej

3. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i udekorowali kwiatami. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynię resztę mieszkańców Zagórza.

4. Jutro wspomnienie św. Scholastyki. W piątek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

5. Zbiórka ministrantów jutro o godz. 18.00

6. We wtorek z racji wspomnienia Matki Bożej z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszam chorych na Mszę świętą w ich intencji z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 15.30. Od 15.00 okazja do spowiedzi świętej.

7. Próba scholi w środę o godz. 17.30.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy świętej o godz. 17.00.

9. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Zofii Kopeć.

10. Wójt Gminy Dzikowiec oraz koła gospodyń wiejskich informują, iż w dniu 14 lutego 2020 r. (piątek) około godziny 13.00 w budynku Remizy OSP Płazówka będzie wydawana żywność z Caritasu Sandomierskiego dla mieszkańców Kopci i Płazówki zakwalifikowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej. Koszt transportu -4 zł od jednej osoby.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby