Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 16.02.2020 r.

1. Dziś zbiórka na fundusz dla chorych kapłanów diecezji sandomierskiej

2. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynię kolejnych Parafian

3. Próba scholi w środę o godz. 17.30

4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 17.00

5. Zbiórka ministrantów w piątek o godz. 18.00

6. W sobotę wypada święto katedry św. Piotra Apostoła

7. Modlitwę różańcową przed sumą w przyszła niedzielę poprowadzi Róża Marii Rozmus

8. W myśl troszkę zmienionego powiedzenia: Kto zjada w ostatki jest piękny i gładki, organizujemy w przyszła niedzielę kiermasz słodkich przysmaków. Uzyskane w ten sposób dochody przeznaczymy na atrakcje dla naszych dzieci

9. W czasie naszych rozliczeń podatkowych możemy jeden procent przeznaczyć na określony cel. Jak co roku możemy to uczynić dla chorej Klary. Ulotki znajdują się na stoliku z prasą katolicką

10. Organizowany jest wyjazd do Jarosławia na spotkanie modlitewne z o. Józefem Witko, znanym charyzmatykiem. Dzień wyjazdu to sobota 7 marca ok. godz. 17.00. Proszę o szybką decyzję i zapisywanie się w zakrystii

11. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w pierwszy piątek Wielkiego Postu

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.