Dziś jest Sobota, 04 kwietnia 2020 r. Obchodzimy imieniny: Izydora, Wacława. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 23.02.2020 r.

1. Dziś okazja do nabycia słodkości na zakończenie karnawału. Uzyskane środki zostaną przeznaczone dla naszych dzieci.

2. Zebranie strażackie dziś o godz. 17.00. Obecność obowiązkowa, również dla dziewcząt ze służby strażackiej.

3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę kolejnych Parafian, aby zatroszczyli się o nasz kościół.

4. Zbiórka ministrantów we wtorek o 18.00

5. W środę popielcową Msze święte z obrzędem posypanie głów popiołem o godz. 7.00, 15.30 i 17.00. O godz. 15.00 nabożeństwo ku czci miłosierdzia Bożego. Przypominam, że w tym dniu obowiązuje nas post ścisły.

6. W czwartek adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 15.00.

7. Próba scholii w czwartek o godz. 17.00

8. W piątek rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne według ustalonego porządku.

9. Modlitwę w przyszła niedzielę przed sumą ofiarujemy w int. zmarłych wspominanych w wypominkach. Po sumie zamiana tajemnic różańcowych.

10. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00

11. Można jeszcze zapisać się na spotkanie modlitewne z ojcem Witko, które zostało zaplanowane w Jarosławiu w dniu 7 marca.

Moi Parafianie.

Zgodnie z zaleceniem księdza biskupa Krzysztofa Nitkiewicza, nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkie Żale zostają odwołane.

Godziny Mszy świętych pozostają bez zmian.