Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Intencje mszalne

Intencje mszalne 30 Marca – 5 Kwietnia

Poniedziałek 17:00

W intencji Parafian

Msza Święta

Wtorek 17:00

W intencji Parafian

Msza Święta

Środa 17:00

W intencji Parafian

Msza Święta

Czwartek 17:00

Za + Czesławę Konefał

od Bernadety i Wiesława Tereszkiewicz

Piątek 17:00

Za + Czesławę Konefał

od chrześnicy Renaty Serafin z rodziną

Sobota 17:00

W intencji Parafian

Msza Święta

Niedziela 8:00

Za + Czesławę Serafin

od Marii Wojdyło

Niedziela 11:00

Za + Janinę, Tadeusza Kaczorowskich

od wnuczki

Niedziela 15:30

Za + Juliana Pasek

od żony z rodziną

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.