Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Msza Święta w okresie pandemii

Kościół w Kopciach

W zgodzie z wytycznymi zawartymi w dekrecie ks. bp. Krzysztofa Nitkiewicza z dn.25.03.2020r. informuję, że we Mszy świętej może brać udział maksymalnie 5 osób. „Należy w pierwszej kolejności zagwarantować uczestnictwo tym, którzy zamówili intencję mszalną.” ( z dekretu)

Bardzo proszę wziąć po uwagę aktualną sytuację i bezwzględnie dostosować się do podanych wymogów!
Proszę również poinformować o tym osoby starsze, które nie mają możliwości korzystania z Internetu. W imię miłości bliźniego pozostańcie w domu!

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.