Dziś jest Sobota, 26 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Wawrzyńca, Kosmy, Damiana. Wszystkiego najlepszego!

Msza Święta w okresie pandemii

Kościół w Kopciach

W zgodzie z wytycznymi zawartymi w dekrecie ks. bp. Krzysztofa Nitkiewicza z dn.25.03.2020r. informuję, że we Mszy świętej może brać udział maksymalnie 5 osób. „Należy w pierwszej kolejności zagwarantować uczestnictwo tym, którzy zamówili intencję mszalną.” ( z dekretu)

Bardzo proszę wziąć po uwagę aktualną sytuację i bezwzględnie dostosować się do podanych wymogów!
Proszę również poinformować o tym osoby starsze, które nie mają możliwości korzystania z Internetu. W imię miłości bliźniego pozostańcie w domu!