Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Odwiedziny chorych w okresie pandemii

Kościół w Kopciach

W dekrecie ks. bp. Krzysztofa Nitkiewicza czytamy:
„Odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną mogą mieć miejsce tylko wtedy gdy istnieje zagrożenie życia wiernego.
Jeśli jest on objęty kwarantanną albo zakazem kontaktu z innych przyczyn, można go odwiedzić jedynie po otrzymaniu pozwolenia kompetentnych organów państwowych”.