Dziś jest Niedziela, 24 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Felicji, Franciszka, Rafała. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Pogrzeb w okresie pandemii

Kościół w Kopciach

Dekretem ks. bp. Krzysztofa Nitkiewicza, obrzędy pogrzebowe zostają ograniczone tylko do trzeciej stacji na cmentarzu. Liczba uczestników nie może przekraczać 5 osób (nie są wliczani sprawujący obsługę pogrzebu). Z rodziną zmarłego ustala się datę Mszy żałobnej, w której również nie może uczestniczyć więcej, niż 5 osób. Wyklucza się również gromadzenie się na tradycyjne modlitwy za zmarłych w kościele i w domu.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby