Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Pogrzeb w okresie pandemii

Kościół w Kopciach

Dekretem ks. bp. Krzysztofa Nitkiewicza, obrzędy pogrzebowe zostają ograniczone tylko do trzeciej stacji na cmentarzu. Liczba uczestników nie może przekraczać 5 osób (nie są wliczani sprawujący obsługę pogrzebu). Z rodziną zmarłego ustala się datę Mszy żałobnej, w której również nie może uczestniczyć więcej, niż 5 osób. Wyklucza się również gromadzenie się na tradycyjne modlitwy za zmarłych w kościele i w domu.