Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Pogrzeb w okresie pandemii

Kościół w Kopciach

Dekretem ks. bp. Krzysztofa Nitkiewicza, obrzędy pogrzebowe zostają ograniczone tylko do trzeciej stacji na cmentarzu. Liczba uczestników nie może przekraczać 5 osób (nie są wliczani sprawujący obsługę pogrzebu). Z rodziną zmarłego ustala się datę Mszy żałobnej, w której również nie może uczestniczyć więcej, niż 5 osób. Wyklucza się również gromadzenie się na tradycyjne modlitwy za zmarłych w kościele i w domu.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.